Wykurz kurzajkę! Poznaj 4 skuteczne olejki na brodawki

Udostępnij:

Irytujące i przede wszystkim nieestetyczne - brodawki, nazywane potocznie kurzajkami, pojawiają się aż u ok. 10% ludzi na świecie, a do zarażenia nimi dochodzi przez bezpośredni kontakt z nosicielem wirusa lub dotknięcie skażonych przedmiotów. Czy olejek z drzewa herbacianego pomaga na kurzajki?
 

Olejek z drzewa herbacianego na kurzajki 


Jak poradzić sobie z kurzajkami za pomocą olejku herbacianego? Umieść kilka kropel olejku na brodawce i zaczekaj, aż skóra całkowicie go wchłonie. Absolutnie nie spłukuj preparatu. Kurację powtarzaj 2-3 razy dziennie aż do całkowitego zniknięcia kurzajek. Dlaczego to działa? Olejek z drzewa herbacianego zawiera aktywne substancje, takie jak terpinolen i alfa-terpinen, o charakterze przeciwwirusowym - to właśnie dzięki nim jest w stanie skutecznie rozprawić się z HPV, czyli z wirusem brodawczaka ludzkiego. Ten naturalny środek odkażający zabije wirusy i zahamuje ich rozwój.
 

A MOŻE...

1. Olejek z oregano

Uznawany za jeden z najsilniejszych środków przeciwwirusowych, olejek z oregano raz-dwa pomoże ci za żegnać zakażenie. Wystarczy, że naniesiesz kilka kropli olejku z oregano na brodawkę, a następnie pozostawisz preparat na kurzajce aż do jego wchłonięcia. Jeśli będziesz powtarzać operację dwa razy dziennie przez 2 miesiące, kurzajka zniknie całkowicie. Uwaga: może to stać się również znacznie szybciej!

2. Olejek imbirowy

Antybiotyczne i antywirusowe właściwości olejku imbirowego sprawią, że jego aplikacja zwalczy wirusa brodawczaka ludzkiego i zahamuje rozwój zgrubień w obrębie skórnych zmian. Stosuj go tak samo, jak olejek z oregano.


3. Olejek eukaliptusowy

Wystarczy kilka kropel olejku eukaliptusowego wtartych w kurzajkę oraz przykrycie ich kawałkiem gazy, by w mig zlikwidować brzydkie niedoskonałości.
 

olejek z drzewa herbacianego na kurzajki

Sposób na pozbycie się kurzajek 


Potrzebujesz 2-3 krople olejku z drzewa herbacianego i 2-3 krople wody. Rozcieńcz olejek z wodą, a następnie umieść na brodawkach i zaczekaj aż wsiąknie, bez spłukiwania. Powtarzaj czynność 2 razy dziennie. Jeśli kurzajki występują na stopach, możesz pokusić się o nałożenie samego, nierozcieńczonego olejku, ponieważ skóra tam jest grubsza.

By zlikwidować brodawki, możesz też połączyć olejek z drzewa herbacianego z octem jabłkowym. Złącz 2 krople wody z kroplą olejku z drzewa herbacianego oraz z kroplą octu jabłkowego, a następnie nałóż całość na brodawkę i przykryj bandażem. Zmieniaj opaskę co 5-6 godzin, nakładając nową mieszankę. Kwas z octu jabłkowego posiada właściwości przeciwdrobnoustrojowe, pomagające usunąć brodawkę ze skóry. W połączeniu z olejkiem herbacianym, charakteryzującym się obecnością związków przeciwwirusowych, zwalczenie wirusa staje się jeszcze prostsze.
 

Olejek z drzewa herbacianego na kurzajki - opinie


Co mówią o olejku ci, którzy go testowali?

Ania, 32 lata, Szczecin: „Olejek pomógł mi, ale nie od razu. Dużo firm sprzedaje połączenie olejku z drzewa herbacianego z olejkiem sojowym, gdzie 90% to olejek sojowy, a tylko 10% herbaciany. Ja się nadziałam. 10% olejku herbacianego to za mało, by pomóc. Następnym razem uważniej popatrzyłam na etykietę i dokonałam zakupu 100% olejku herbacianego. Pierwsze efekty zauważalne niemal od razu!”

Jan, 48 lat, Biała Podlaska: „Bez regularności nie osiągniesz nic. Ja nakładałem olejek codziennie i kurzajki zniknęły po 2 miesiącach całkowicie, mimo to używałem go jeszcze przez kolejne 2. Teraz już rok bez kurzajek, huraaa!”

0 Komentarze