Perły Księżniczki – sprawdzony sposób na infekcje intymne

Udostępnij:

​Perły Księżniczki to produkt wywodzący się z filozofii Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. Ma on bardzo szerokie działanie prozdrowotne ukierunkowane na zwalczanie infekcji i zachowanie zdrowia intymnego kobiet. O tym, czym są Perły Księżniczki i kiedy jej to stosować przeczytacie poniżej.

Perły Księżniczki – skład

Perła Księżniczki to ziołowy tampon. W jego składzie znajdują się wykorzystywane od stuleci w leczeniu infekcji intymnych kobiet zioła O udowodnionym działaniu przywracającym równowagę w środowisku pochwy. w skład mieszanki ziołowej wchodzi między innymi wyciąg z korzeni: Ku-shen, selernicy, liści aloesu, czarciuka smoczego, kwiatów krokosza barwierskiego i korzenia dzięgla chińskiego. Każde z tych ziół z osobna, jak i wszystkie razem, ma wielostronne działanie.

Jak działają Perły Ksieżniczki?

Zadaniem mieszanki ziołowej jest przede wszystkim wyrównanie wszelkich zaburzeń równowagi w środowisku pochwy. Widocznym objawem tego działania jest uwolnienie środowiska pochwy od wszelkiego rodzaju patogenów, a w szczególności od bakterii i grzybów. Po Perły Księżniczki powinny sięgać przede wszystkim te Kobiety które cierpią z powodu nawracających infekcji intymnych. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, u których infekcje grzybicze mają charakter stały i nawracający.

Tampony ziołowe znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku infekcji ale również w przypadku innych problemów ze zdrowiem intymnym. Mogą one stanowić ulgę dla kobiet w okresie menopauzy, cierpiących z powodu suchości pochwy. Przywrócenie naturalnej równowagi wpływa na odzyskanie lepszego nawilżenia śluzówki. 

Czy kuracja jest jednorazowa?

Co do zasady kuracja perłami księżniczki jest jednorazowa. jednakże w przypadku kobiet u których infekcje wcześniej występowały bardzo często, warto rozważyć profilaktyczne stosowanie tamponu ziołowego raz w miesiącu (lub nawet raz co trzy miesiące). daje to szansę na całkowite uniknięcie nawrotów jakichkolwiek infekcji intymnych.

Przy omawianiu skarbów medycyny chińskiej warto też wspomnieć cordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid.

Artykuł partnera

0 Komentarze