Altapharma, Teebaumoel - olejek z drzewa herbacianego z Rossmanna

Udostępnij:

Niebywałe właściwości olejku z drzewa herbacianego już na wyciągnięcie ręki! Czy wiesz, że z powodzeniem możesz odnaleźć go w zwykłych drogeriach?


Dlaczego olejek z drzewa herbacianego?


Genialne właściwości lecznicze olejku z drzewa herbacianego zostały zaobserwowane już dawno temu, a ten wytwarzany z surowca drzewnego, pochodzący z Australii preparat, ceniony jest na całym świecie.


Olejek z drzewa herbacianego - Rossmann
 

Olejek z drzewa herbacianego dostaniesz choćby w Rossmannie. Dostępna tam buteleczka o pojemności 30 ml kosztuje 15 złotych.

Na co pomoże olejek z drzewa herbacianego? 


Kosmetyk polecany jest przede wszystkim do pielęgnacji i oczyszczania skóry. Doskonale sprawdzi się również w kwestii włosów i skóry głowy oraz przy ranach i ukąszeniach przez owady. Olejek z drzewa herbacianego znajdzie swoje zastosowanie także przy pielęgnacji gardła i jamy ustnej oraz jako dezodorant do stóp i pach. Co więcej, znane są również właściwości przeciwgrzybiczne olejku.


Jaka cera, jaki skład? 


Olejek z drzewa herbacianego przeznaczony jest przede wszystkim dla cery trądzikowej lub tłustej, a jego główne właściwości to te antybakteryjne i przeciwtrądzikowe. W skład olejku wchodzi melaleuca alternifolia, limonene i linalool.

Mimo umieszczonych na opakowaniu zaleceń co do rozcieńczania preparatu, równie dobrze można pokusić się o stosowanie go w wersji bez rozcieńczania.

0 Komentarze